Sermin ENGİN

M Osman Akbaşak Birkaç gündür Facebook'a bakamıyordum. Bugün gördüm, çok hoşuma gitti. Kedicik bu kadar rahat davranıyorsa sevildiği yerdedir. Sevildiği yerde de ortada duran yani okunan ya da okunmak üzere olan bir kitaba sarılmış olmalı diye düşünüyorum. Teşekkürler...

Sermin Engin Ağababa bitti, Şafak Baskını okunuyor.:)) bu kedicikten fırsat kalırsa.

M Osman Akbaşak Sermin Hanım bitirdikten sonra görüşlerinizi ve eleştirilerinizi alabilirsem mutlu olurum.

Sermin Engin Osman Bey Merhaba! Soluksuz okuyorum. Çok akıcı bir dille yazılmış ve çok sürükleyici. Bir yandan geçmişte yaşanan işgalle ve baskınlarla hüzünlenirken, (dedemin de darüleytam da okuduğunu biliyorum) bir yandan da kitabın ilerleyen bölümlerinde ne olacağını henüz bilemediğim bir aşk konusunun da araya sokulması hoş olmuş.

M Osman Akbaşak Umarım romanın geçtiği sokakları ve evleri yeterince canlandırabilmişimdir. Sanırım konusunun tamamının Beykoz'da geçtiği az sayıda romandan biri olacak.

Sermin Engin Evet kesinlikle betimlemeler gayet güzel. Zira okurken içinde roman kahramanlarıyla birlikteyim. Beykoz'a bu kitapları kazandırdığınız için ne kadar teşekkür etsek azdır.

Sermin Engin Sevgili Beykozlular! Şafak Baskını Beykoz 1920 ve Ağababa Osman Akbaşak tarafından Beykoz'a kazandırılmış önemli kitaplardır. Herkesin ailesinden, sokağından, geçmişinden bir şeyler bulacağı önemli bir yazım. Lütfen okuyun!

TC Nihan Şen Üstüner En kısa zamanda edineceğim.

Nihal Ayata Nerde bulabilirim bilgi verir misiniz?

Hüseyin Yilmaz İDEFİX sitesine gir ve oradan internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Nihal Ayata teşekkür ederim.

Hüseyin Yilmaz Rica ederim. İyi akşamlar.

Nihal Ayata Size de iyi akşamlar...

TC Ahmet Dalkılıç Paylaşım için teşekkürler.

Sermin Engin DNR'larda da mevcut!

Nüket Alışözü Teşekkürler, cumartesi alacağım.