Görmek istediğiniz albümün fotoğrafının üzerini tıklayınız.
"Güneşe Çağrı - Aristonikos İsyanı" romanımın tanıtı toplantısı için belediyenin gönderdiği araçla Bergamaya gittik. Önce yemeğimizi yedik, ardından Bergama sokaklarında küçük bir yürüyüşten sonra Aristonicus Hotel'deki kokteyle katıldık. Daha sonra Aristonikos Heykeli'nin açılışında bulunduk. Son olarak da Bergama Kültür Merkezinde romanım üzerine bir söyleşi ve imza törenindeydik.

Teşekkürler, Sevgili Hocam Şadan Gökovalı, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Bergama Belediyesinden emek verenler, Aristonicus Otel İşletmecileri.
Teşekkürler; Bergama'ya benimle birilikte gelerek beni onurlandıran dostlarım, Ayhan Altay, Aysel-Orhan Ayber, Zübeyde-Bahri Karaduman, Baki Ünal, Yunus Bekir Yurdakul, Bülent Genevlioğlu, Cafer Öz, Cemalifer-Mehmet Büyükçelik, Eşref Karadağ, Ferhat İşlek, Hüsniye Palanduz, Levent İdemen, Yayla-Mehmet Boztaş, Öznur-Metin Cansız, Mevlut Kaplan, Mukadder Özakman, Nevin Konuk, Yavuz Esen, sağlık sorunu nedeniyle yoldan geri dönmek zorunda kalan Saime Bircan Sak.
Teşekkürler, birlikte olduğumuz tüm Bergamalılar...

Yola çıkış

Kleopatra Ilıcası
Tesisleri Yemek

Ticaret Odası
Ticaret Odası Mahzen
Kale Mah. Sokakları

Aristonicus
Butik Hotel Kokteyl
1.Sayfa

Aristonicus
Butik Hotel Kokteyl 2.Sayfa

Aristonikos
Heykel Açılışı

Bergama Kültür Mer. Kitap Söyleşisi

Bergama Kültür Mer. İmza 1. Sayfa

Bergama Kültür Mer. İmza 2. Sayfa

Bergama Kültür Mer. İmza 3. Sayfa

Bergama Kültür Mer.
Kütüphane