Panayır Sokak

Girişte yolun sağında; Sokoni’de çalışan Dursun Efendi, eşi Hatice Hanım, çocukları Orhan, Ayhan, Aydan, Şükran, Neriman otururdu.

Yanındakinde Alman Mehmet Bey, oğlu müdür Cevat Bey, kızı bankacı Saime Hanım, Şişe Cam’da Usta Mustafa Efendi, eşi Fatma Hanım, çocukları bakkal Şemsi ve Remzi otururdu.

Bitişikte Bayram ve eşi Nuran Hanım, onun yanında maliyede çalışan Bozhaneli Necmi otururdu.

Bitişiğinde Mahmut ağa ile oğlu Hamza vardı.

Kilise evinde, Mehmet Efendi, eşi Fatma, çocukları Nuri, İhsan, Ayten, Nurten ve petrol ofiste görevli Taci vardı. Kilise bahçıvanı Yorgi ve Eftelya’ydı.
Bitişikte daktilocu Rıza Efendi, yeğeni bahriye yüzbaşısı Günay vardı. 

Yanında Anastas, eşi madam Eleftiriya, çocukları Vasil, Miço, Zoi, Kalyopi, kızkardeşi Fofo oturmaktaydı. Kilise evinde duvarcı Vangel Usta, eşi madam Savoski ve madam Froso otururdu.

Yolun diğer tarafında soldaki ilk evde; kundura fabrikasında vazifeli Ahmet Efendi, eşi hademe Fatma Hanım, oğlu elektrik idaresinde memur Mustafa otururdu.

Yanındakinde kunduracı Süleyman Efendi, eşi Şefika Hanım, çocukları Demir yollarında memur İsmail, Sezai, kâğıtçı Mustafa ve Şerife vardı.

Diğer evde Zahireci Harun Efendi, eşi Nebiye Hanım, çocukları meyhaneci Faruk, Sıdıka ve Şükran’dı.

Ondan sonraki köşe binada Kahveci Fevzi Efendi, eşi Güzin Hanım, çocukları Sabiha, Selma otururdu.

Sonraki evde Nalbant Süleyman, oğlu Kundurada Usta Muharrem, çocukları Metin, Perihan otururdu.

Onun yanındaki evde; Kadriye Hanım, çocukları Mihriban, Melek ve yanındaki son evde de Abbas Efendi ve kızı Banu oturmaktaydı.